Návštěvní kniha

Arka - heslo

Arko, nové heslo máš na mailu tvojí maminky. Omlouvám se za zpoždění.

Google mail

Všem, co máte e-mail od Googlu (tj. končí na @gmail.com) a máte nastavené posílání upozornění na osobní zprávy: Google tyto maily začal tento nebo minulý týden blokovat. Toto blokování se taktéž vztahuje na možnost obnovy hesla.

Až budu mít víc času, tak se podívám, zda s tím budu schopný něco dělat, nejdřív se k tomu dostanu o víkendu. Tento typ chování Googlu znamená, že mě chce k něčemu donutit, ale aktuálně nevím, k čemu a zda je to v mých silách.

Kdo má zájem o alternativní „řešení“: vytvořit si e-mail někde jinde (např. na seznamu), tento mail si nastavit v profilu a v mailu si nastavit automatické přesměrování na váš primární, Googlovský mail.

Google mail

Tak jsem asi udělal, co se dalo; teď potřebuji, aby ti z vás, co mají nastavený Google e-mail na profilu těchto stránek, bedlivě sledovali, zda jim správně chodí upozornění na zprávy (pokud upozornění máte zapnuté). Kdyby nechodily, dejte mi vědět.

Aha, takže to znamená, že

Aha, takže to znamená, že Google selektivně odmítá doručit maily jen některým Scarabákům z našich stránek. Díky za info. Tím pádem se bude případné řešení testovat mnohem hůř.

Mimochodem, když jsem po tom trošku pátral, tak jsem narazil na dlouhý technický text od Googlu ohledně jejich mailů a - zjednodušeně - prostě oznamují, že některé maily, vybrané dle jejich vnitřních kritérií, prostě nedoručí a zahodí.

Černý deštník - záměna

Ahoj, pokud jste si po příchodu domů někdo všimli, že jste si vzali jiný než svůj černý deštník, tak ten je můj a já jsem si vzal ten co tam zbyl a rád bych to vyměnil zpět.

Re: Černý deštník

Zdar!
S malým černým deštníkem jsem přišel a taky odešel. Vzhledem k tomu, že to byl domácí erární, který nijak neznám, je možné, že jsem si domů odnesl jiný a ani jsem si toho nevšiml.

Vezmu ho na Kristýnu.

 

George bundy

Dobrý večer, George si na dnešní schůzce zapomněl bundu i pláštěnku..... kde ji prosím najdeme? Neví, kde jste byli :-)

In reply to by Andrea Kropíková (neověřeno)

U Sněhury

Bunda i pláštěnka je u Sněhury.

Vánoční řetěz

Tady máte návod na Vánoční řetěz, o kterém se mluvilo na posledních schůzkách.

Začněte co nejdříve, ať stihne uschnout a zároveň provonět vaše pokoje :).

Pokračování ,,Milí vedoucí. ..."

Pokračování neboť se mi to tam nevešlo. Touto cestou vám všem chci nyní poděkovat jménem svým za odvedenou práci. Naše děti(Marťa a Verča) přijely úplně nadšené a plné zážitků. Velmi se jim líbilo. Moc díky a jsem ráda, že to co jsme kdysi s Mufem a Sněhurou zbudovali, tak žije díky vám dál, a že do Scarabu můžou chodit i naše děti a snad jednou i ty vaše. Ještě jednou díky Scarabáci Janek

Milí vedoucí letošního

Milí vedoucí letošního tábora. Jsem si vědoma toho, že právě teď čerpáte zasloužený odpočinek, neboť ,,kdo nepřijede z tábora zničen, tak nebyl na táboře" a to zvláště na tom Scarabáckém.To bylo naše heslo, když jsme jezdili na tábory my. Vždy jsme do toho dávali maximum.

Básničky

Nezapomeňte na stránkách zveřejnit svou básničku o pavoukovi do 3. března!

 

Návrat

Milí rodiče, Návrat z výpravy je v 17:22 na vlakovém nádraží.

Příjezd z výpravy

Milí rodiče, Z výpravy přijedeme v původně uvedený čas, tj. kolem 18:22.

ztracené heslo

Ahoj Monte,zapomněl jsem heslo na svůj účet. Protože nemám e-mail tak mně nejde poslat nové. Prosím můžeš mi s tím pomoct. Šimon

Můžeš přijít na schůzku 21.

Můžeš přijít na schůzku 21. 10.? Tam bych to mohl vyřešit. Pokud to potřebuješ dřív, napiš sem a zkusím najít rychlejší řešení.

Moc a moc děkuju za úžasný

Moc a moc děkuju za úžasný tábor, praděda Eda byl naprosto skvělý... a na to, že má 100 běhá naprosto skvěle... :D

baterka

Nazdar! Při vybalování jsem našla zelenou baterku. Koho z Vás je?

Baterka

Ahoj, s největší pravděpodobností bude moje, tak se pro ni stavím, až budeš mít čas. Děkuju! 

In reply to by Katka Můčková

baterka

Vezmu Ti ji na Zahajovacku. Jedeš tam?

baterka

Jedu, děkuju moc, Jůli.

Návrat z tábora

Z tábora se vrátíme v sobotu 19.8. v 18:41 na vlakové nádraží ve Strážnici.

kontakt

Dobrý den, ráda bych se informovala ohledně členství. Mail na kontaktu je jakýsi závadný. Děkuji Linda

Lakrosové mistrovství ve Strážnici

Ahoj Scarabáci!

tento víkend 20.-21.6. proběhne ve Strážnici Mistrovství republiky v lakrose a tým Šohajů, který původně vznikl z odrostlých Scarabáků, tam bude hrát mezi nejlepšími týmy:) Dojdite se podívat a zafandit! Možete si aj zkusit zastřílat na branku nebo si s nama zaházat. Začínáme v sobotu v 9hod ráno. Rozpis najdete na http://sohaje.webnode.cz/kalendar-akci/ 

Laxu a Scarabákom zdar!

Zahajovací výprava 2014

Milí Scarabové, Zahajovací výprava bude 20. - 21.9.2014 Podrobnosti se dočtete v Akcičkách, proto je pravidelně sledujte a hlavně předejte tuto informaci rodičům!!! Tato informace je stará, ale mnozí se spoléháte na Poslední komentář, ale vše se zde nezobrazuje! Taky tuto informaci předávejte ústně ostatním Scarabákům!!!

SCARABÁCKÝ TÁBORÁK

Ahojte, tuto středu 20.8. se v 18h koná jeden z tradičních středečních táboráků naší farnosti. Tentokrát se ponese ve scarabáckém duchu, proto jste na něj všichni zváni! Přijďte v co nejhojnějším počtu v daný čas na školní hřiště za tělocvičnou ZŠ čápovky. S sebou špekáček a chléb (či další věci na opečení) a přihoďte i scarabácké tričko, ať jde vidět, kolik nás je ;) Předpokládaný konec k 9. hodině.

Něco

Již brzy se hrstka statečných pokusí o něco, co tu ještě nebylo... Něco velkého. Sledujte brzy, v úvodníku.

Milé děti, milí rodiče, fotky

Milé děti, milí rodiče, fotky z několika prvních pár dní tábora jsou na světě. http://scarabeus.rajce.idnes.cz/Scarabacky_tabor_2014_by_Kristina

Fotky

Podotýkám, že celkově fotky z tábora od Kristinky, Čírky, Tondy a Bílé Vrány najdete na našem rajčeti http://scarabeus.rajce.idnes.cz/

Ale Ignáci..

Nejsou! A nemůžeš tak jenom vypadat. Ty jsi Ignác! :D A ve čtvrtek máš svátek tak doufám, že na Zahajovačku něco upečeš :P

ignac

taky se pridavam k pranim. vsem ignacum vsechno nejlepsi :D

Jo

Jo, zítra mají všichni Ignácové svátek, takže přeji všechno nejlepší!

In reply to by Tonda

no jo

No jo. Ignáci, všechno nejlepší k tvému svátku...

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Tato otázka je testem proti počítačům rozesílajícím spamy.
Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.